0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
E27 Железо 5W Железо Таванот Светилка Сенка Pendant Светлина ги Опфаќа и Нијанси Триаголник Метал Таванот Lampshades(Не вклучувајќи сијалица)

E27 Железо 5W Железо Таванот Светилка Сенка Pendant Светлина ги Опфаќа и Нијанси Триаголник Метал Таванот Lampshades(Не вклучувајќи сијалица)

DEN 634.00
DEN 667.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Wattage:
6-10W
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Бренд Име:
chrasy
Примена:
Бања,Foyer,Кревет Соба,Студија
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
LS-gd02
Гаранција:
6months
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Метал
Карактеристики:
360 степени се сврти таванот светилка
База Тип:
E27
Тело Материјал:
Дрво,Железо
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
сертификација:
CCC
Употреба:
Дневно осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square

Додатоци на производот