0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
година Топла Пан Не-стап Садови Бифтек Тава Без Масло Fume Печка со Електромагнетни Пржени Јајца Тенџере Бесплатен Превозот

година Топла Пан Не-стап Садови Бифтек Тава Без Масло Fume Печка со Електромагнетни Пржени Јајца Тенџере Бесплатен Превозот

DEN 3228.00
DEN 6206.40
Това е достапна

Количина на стоки


2016 година Топла Пан не-стап садови бифтек тава без масло fume печка со електромагнетни Пржени Јајца тенџере Бесплатен Превозот на Производот информа
Големина на : (26+18.5) cm*5 см
Тежина : 1.6 kg
Пакет содржи : 1 тенџере + 1 покрие + 1 тарнер
Поклопецот карактеристики : Калено стакло капак
Тарнер карактеристики : Дрво шпатула детали за Производот
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker !
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот
1. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот? s одговорност. Ве молиме проверете со вашата земја? s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Враќање
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
2. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
3. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Основните својства

Лист Големина:
26cm-35cm
Тип:
Тави
Материјал:
Железо
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,ФДУ
Тави Тип:
Griddles & Грил Тави
Капацитет:
1-2L
садот покријте:
Стаклениот Капак
Метал Тип:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Дијаметар:
24cm
Вок тип:
Не-стап
Садот Покријте Тип:
Стаклениот Капак
Број На Модел На:
P21
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Тип:
Тави

Додатоци на производот