0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
90ML Yixing Пурпурна Глина Teacup Канцеларија Кунг Фу Чај Поставите Суровини Руда Zisha Teaware се Справи со Чаша Чај Дома Еспресо Кафе Чаши Испрати Пријател

90ML Yixing Пурпурна Глина Teacup Канцеларија Кунг Фу Чај Поставите Суровини Руда Zisha Teaware се Справи со Чаша Чај Дома Еспресо Кафе Чаши Испрати Пријател

DEN 842.00
DEN 1295.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
PEONYFUN
Тип:
Teacups
Количина:
1
Обликот:
Еден Слој
Материјал:
Виолетова Глина
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Техника:
No
Пакување:
safe пакет
пакување листа:
1*Teacup
Големина:
FIG.
Капацитет:
За 90ML
Карактеристики:
Еко-Пријателски Прекрасен Изглед

Додатоци на производот