0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Sunbaby Нови Зимски Долг Ракав Улична Мода Turtleneck породилно облека за бремени жени

Sunbaby Нови Зимски Долг Ракав Улична Мода Turtleneck породилно облека за бремени жени

DEN 1385.76
Това е достапна

Количина на стоки


1,Можеме да понудиме бесплатно изразат испорака ако поставите масовно нарачки : Слободен e Packet или Aliexpress,Кина, воздухот пост
Русија,САД,Франција,
Обединетото Кралство,
Украина,Австралија
Германија,Канада Над 20$ Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка Над 60$ Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над 150$ Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,Оман,Либан,
Катар,Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
2,Превозот во рамките на 1-5days
3,Контакт информации : Trade Manager
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. 2. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предавање на EMS е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ. Осигурување Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен. Наплата Размена На Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.

Основните својства

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Породилно
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
TP1100284
Бренд Име:
EABoutique
Пол:
бременоста облека
Дизајни:
доењето облека
Употреба:
породилно облека

Додатоци на производот