0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Bluboo Маја Премиум случај Мека Цртан филм случај за Bluboo Xtouch/Dual/Мини случај Универзална TPU Супер Херои Bluboo Работ случај маска

Bluboo Маја Премиум случај Мека Цртан филм случај за Bluboo Xtouch/Dual/Мини случај Универзална TPU Супер Херои Bluboo Работ случај маска

DEN 191.52
Това е достапна

Количина на стоки

Bluboo Маја Премиум случај Мека Цртан филм случај за Bluboo Xtouch/Dual/Мини случај Универзална TPU Супер Херои Bluboo Работ случај маска

Основните својства

Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Големина:
Universal
дизајн:
Обична,Симпатична,Украсени
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
GODGIFT
Карактеристики:
Универзална мека Цртан филм Телефон случај
Компатибилен Бренд:
BLUBOO
Функција:
Универзална Мека Цртан филм TPU Surper Херој Стилови
Слики:
Супермен/Бетмен/Капетан Америка/Doraemon/Чудовишта
За 01:
Bluboo Xtouch случај
За 02:
Bluboo Маја Премиум случај
За 03:
Bluboo Двојна случај
За 04:
Bluboo Работ случај
За 05:
Bluboo Мини случај

Додатоци на производот