0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
FSSOBOTLUN За HTC Желба 550 555 628 Случај Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Џеб со Картичка

FSSOBOTLUN За HTC Желба 550 555 628 Случај Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Џеб со Картичка

DEN 388.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Компатибилен : За HTC Желба 550 555 628
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Основните својства

Мало Пакет:
Yes
Големина:
161*90
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
бизнис
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка Случаи
Компатибилен Бренд:
За HTC Желба 550 555 628
Тип:
Случај

Додатоци на производот