0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За iPhone X Торбичка Универзална Појас Holster Кожа Телефон Случај Торбичка за iPhone8/8Plus/7/7Plus Половината Торба за iPhone6Plus/S8/Note 8

За iPhone X Торбичка Универзална Појас Holster Кожа Телефон Случај Торбичка за iPhone8/8Plus/7/7Plus Половината Торба за iPhone6Plus/S8/Note 8

DEN 312.96
Това е достапна

Количина на стоки


За i Phone X Торбичка Универзална Појас Holster Кожа Телефон Случај Торбичка за i Phone8/8 Plus/7/7 Plus Половината Торба за i Phone6 Plus/S8/Note 8

Основните својства

Материјал:
3.5 да 4.8 инчен, 5.2 инчен, 5.5 инчи, 5.7-6.0 инчен, 6.3 инчи
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Ткаеше,Бизнис
Карактеристики:
Преносни половината торба
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Големина:
5 size for your choice
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
BINYEAE
Големина 1:
Одговара за паметен телефон 3.5-4.8 инчен
Големина 2:
Одговара за паметен телефон 5.2 инчен
Големина 3:
Одговара за паметен телефон 5.5 инчен
Големина 4:
Одговара за паметен телефон 5.7-6.0 инчен
Големина 5:
Одговара за паметен телефон 6.3 инчи

Додатоци на производот