0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Вистинска Кожа Торбичка Појас Јамка Holster со Пролетта Клип Кука за Geotel G1 5.0 инчен Мобилен Телефон торба Бесплатен Превозот

Вистинска Кожа Торбичка Појас Јамка Holster со Пролетта Клип Кука за Geotel G1 5.0 инчен Мобилен Телефон торба Бесплатен Превозот

DEN 911.52
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : димензија на овој вид кожа торба ќе се малку големи од телефонот, можете да носат малку подебели силикон заштитни случај во тоа. ако телефонот без заштитни случај, тоа ќе имаат простор. ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ве молиме имајте во предвид! 1. 100% Вистински кожна футрола 2. Врвен квалитет со Добра цена 3. Во парк со брза испорака Големина на : 18 * 11 * 3.5 см ( 1 cm = 0.39 Инчи )

Основните својства

Материјал:
Вистинска Кожа
Мало Пакет:
Yes
Големина:
18* 11 * 3.5 cm ( 1 cm = 0.39 Inch )
Карактеристики:
кожа торбичка
дизајн:
Обична,Гроздобер
Тип:
Торбичка
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
злато корални
Компатибилен Бренд:
за Geotel
боја:
Кафе и Црна
Тип:
половината торбичка
Пакување:
секој во ПП торба
Местото на Оригиналот:
Кина
is_customized:
Yes
1:
за Geotel G1
2:
телефон торба случај
3:
водоотпорен телефон случај
4:
торбичка телефон случај
5:
половината торбичка

Додатоци на производот