0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50X Т Форма Метални Делови Осигурач На Моќ Кабел За Kenwood TM271A TM471A И Така Натаму

50X Т Форма Метални Делови Осигурач На Моќ Кабел За Kenwood TM271A TM471A И Така Натаму

DEN 859.20
Това е достапна

Количина на стоки


50 X Т Форма Метални Делови Осигурач На Моќ Кабел За Kenwood TM271 A TM471 A И Така Натаму
Тоа compatiable со Kewood TM271 A TM471 A енергетски кабли
Секој Сет Се Вклучени :
Fuse кутија : 50pcs
Осигурач : 50pcs
Т форма Конектор : 100pcs
Еден пакет incluced 50sets.
Напомена : 1. Ние само брод вашата Alipay адреса. Ние ќе преземе никаква одговорност на погрешна превозот адреса предизвикани од страна на купувачот небрежност. Превозот и да се Врати 1. Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа, ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. 3. На сопствени даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. 4. Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. 5.Време на испорака : Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена од Стандард Воздух Mail по примиле исплата.

Основните својства

Бренд Име:
lighttree
Број На Модел На:
RP-FUSEKD

Додатоци на производот