0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Автомобил-стил, FRP Стаклени Влакна се Подигне Капак со Duckbill За MX5 NA Додатоци

Автомобил-стил, FRP Стаклени Влакна се Подигне Капак со Duckbill За MX5 NA Додатоци

DEN 20544.00
Това е достапна

Количина на стоки


Автомобил-стил, FRP Стаклени Влакна се Подигне Капак со Duckbill За MX5 NA Додатоци
СОВЕТИ ЗА МАТЕРИЈАЛ :
Објектот материјал што е опишано во точка цртичка
Ако објектот е FRP стаклени влакна, тоа е он-обоен, бараат премиерот и бојата пред да инсталирате
Ако објектот е на карбонски влакна, тоа е сјајни ув заштитен со 3 K twill ткаат
Ако објектот е мат карбонски влакна, тоа е мат заврши
Ако објектот е ABS, тоа е пластика и може да се инсталира директно
СОВЕТИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА :
Карбонски влакна производ е човековите занаетчиски предмет, ве молиме овозможи некои разлика споредуваат со машина за производот
FRP стаклени влакна производ е полу-готови објект, бара подготвуваат & боја пред опремени, гребнатини & заеднички lins не е квалитет прашање
Сите предмети ние испрати gurantee 100% сосема нов, не се користи и во добра qualit
Сите предмети се recommand опремени со професионален body shop за најдобар резултат
Ве молиме да НАПРАВИТЕ тест fitment пред да ја инсталирате на вашиот автомобил.

Основните својства

Другиот Дел Број:
N/A
MX-5-Година:
2011,2010,2014,2012,2013,2015
Специјални Функции:
Подигнете Капак со Duckbill
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
N/A
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Поставување на Возило:
Задните
Бренд Име:
EPRFLYANG
Mazda Модел:
MX-5
Осветленост Дел Број:
N/A
Објектот Должина:
1
Објектот Висина:
1
Објектот Тежина:
1
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Објектот Ширина:
1
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод:
Мала тежина
Twill Ткаат:
УВ Заштитен
Автомобил Производител:
За Mazda MX5 NA

Додатоци на производот