0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
топла трговија на големо пирсинг на тело накит 100pcs 1.0*8*3/3мм rasta реге скок конус криви barbell акрилик веѓа прстен бесплатен превозот

топла трговија на големо пирсинг на тело накит 100pcs 1.0*8*3/3мм rasta реге скок конус криви barbell акрилик веѓа прстен бесплатен превозот

DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


*Detial
1.metials : УВ акрил и нерѓосувачки челик
2.100 компјутери/многу . бои и стилови за пакување случаен избор на боја како на сликата покаже засвири
3.Тип : веѓа пирсинг & прстен
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : печатење,скок,rasta реге
8.величини : 1.0*8*3/3мм
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-30days.
11.Голем за да може да се прифати
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа

Основните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
E-B-Р-P-002
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
meterials:
УВ Акрилик
Тип:
веѓа пирсинг & прстен
Стил:
печати,скок,rasta реге
боја:
rasta реге бои
Големина:
1.0*8*3/3мм
моден или парична казна:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Додатоци на производот