0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Поставен Rhonestone Pendant Стомак Пирсинг Прстен Титаниум Dangle Папокот Прстени Папокот Пирсинг Накит

Поставен Rhonestone Pendant Стомак Пирсинг Прстен Титаниум Dangle Папокот Прстени Папокот Пирсинг Накит

DEN 91.00
DEN 140.64
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена :
Ви благодариме за разбирањето.
Ако не сте задоволни со нашата стока,и има било каков проблем, пред да ја напуштат повратни информации.ве молиме запомнете контактирајте со нас на прво место!!(e-mail ,порака,Trade Manager)
Ние ќе ги реши сите ваши проблеми!
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов
Предмет Тип : Тело Накит
Материјал : не ' Рѓосувачки челик/Кристално
Боја : Златна
Количина : 1pcs
Состојба : Нова
Големина : Види Слика
Парична казна Или Мода : Мода Пакет се Вклучени : 1 Pcs Тело Пирсинг Накит Забелешка : Било прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во него?s оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа?s високо ценети ќе ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
А : 1.За нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни.
и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.
2.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
2.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
3.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
4.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.
5. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.5, 8, 8.5, 9.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.
6.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.Во овој случај,pls контактирајте не и дозволете ми да знам колку количина во скршен,ве молиме
e-mail мене она што го сакаат : ви вратат во однос пари или ја за вас. За нас
Ние сме накит производителот и веледрогеријата,добавувачи на бутик,продавница,битпазар.

Основните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
imixlot
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
GE11025/заб
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Метали Тип:
Легура
Тип На Објект:
Телото Накит
Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Повод:
Партија
Пол:
Жените
копче:
папокот прстен
копче 2:
Пирсинг ombligo

Додатоци на производот