0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
50pcs Нерѓосувачки Челик Тело накит Уво Студ Лажни Уво Приклучоци Измамник Тунели Illussion Приклучоци Earring 8мм Уво Studs НОВИ

50pcs Нерѓосувачки Челик Тело накит Уво Студ Лажни Уво Приклучоци Измамник Тунели Illussion Приклучоци Earring 8мм Уво Studs НОВИ

DEN 1231.00
DEN 1295.52
Това е достапна

Количина на стоки


316 L не ' Рѓосувачки Челик Тело Накит
Уво Студ Лажни Уво Приклучоци
Боја : погледнете како фотографии
Бар Должина : 6mm
Дијаметар : 8mm
MOQ : 50 PCS/Многу
ПАКЕТ : вкупно 50pcs/Многу.
Плаќање ALIPAY Превозот
1 .Кина пост стандардната вредност под $150.00
2.EMS,DHL,UPS-от за вредност над $150.00 време на Испорака
3-8 работни дена од UPS-от,DHL
8-12 работни дена од EMS
15-25 работни дена од кина пост
Враќање
Политика
Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во состојба звук
Пакет : Ние ќе pack секоја боја во поли кеси, исто како и слики како што следува : и не треба да се грижите за штетата за време на превозот. Затоа што ние ќе го вметнете многу пена во кутии, Тоа нема да биде скршен од грубото ракување.

Основните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Додатоци на производот