0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
14 Парчиња Акрилик Лажни Измамник Спирала Уво Коси Носила Expanders Мерач Earlobe Earring Пирсинг На Тело Накит Тунелот И Приклучоци

14 Парчиња Акрилик Лажни Измамник Спирала Уво Коси Носила Expanders Мерач Earlobe Earring Пирсинг На Тело Накит Тунелот И Приклучоци

DEN 259.00
DEN 345.12
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : Акрил+Челик
*Мерач(Дебелина на окно) : 16g/1.2 mm
*Бруто Тежина : 20g
*Боја : choosable
*Големина : choosable(Црна,Бела,Зелена,Сина,Виолетова,Жолта,Портокалова)
*Пакување : opp кеси
*Ова многу вклучувајќи : 7pairs
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Основните својства

Главниот Камен Боја:
6mm, 8mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
FK15112802
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Лажни уво спирала tapers
боја:
7colors може да се choosed
Големина:
6mm,8mm(choosable)
Дебелина на вратило:
16g/1.2 mm
Многу вклучувајќи:
7 Пар

Додатоци на производот