0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
1 Компјутер/цел Уво Проширувач Носила 6-16mm Тело Пирсинг Накит Панк Месинг Еден Одблесокот Месо Тунелот Уво Приклучоци Тунелот

1 Компјутер/цел Уво Проширувач Носила 6-16mm Тело Пирсинг Накит Панк Месинг Еден Одблесокот Месо Тунелот Уво Приклучоци Тунелот

DEN 76.00
DEN 84.00
Това е достапна

Количина на стоки


1 Pair Завртка Lotus сијалица Цвет од не ' Рѓосувачки Челик Уво Reamer Earring Тунелот Приклучоци и Мерачи Месо Пирсинг Проширувач 6-16mm2018 Нова Мода Обетки Тело Накит Уво Пирсинг Мерачи Проширувач Приклучоци И Тунели Со Бакар Дизајн 2 парчиња Многу Продажба
Големина : 8мм(0 колосек), 10мм(00 колосек), 12mm(1/2 Инчи), 14mm(9/16 Инчен), 16mm(5/8 Инчи), 18mm(11/16 Инчен), 20mm(3/4 Инчи) Забелешка : (ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

Основните својства

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 6mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SKU-CY1547
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Тип На Објект:
уво Пирсинг,Телото Накит
Стил:
Симпатична
боја:
како pictuer
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Хируршки Челик
Големина:
Од 8мм да 20mm
Тип:
уво тунелот приклучок

Додатоци на производот