0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
36pcs/кутија 316l Хируршки Челик Прав Нос Коска Прстен 20g Мешани Бои Носот Студ Пирсинг Секси Девојки Накит

36pcs/кутија 316l Хируршки Челик Прав Нос Коска Прстен 20g Мешани Бои Носот Студ Пирсинг Секси Девојки Накит

DEN 188.64
Това е достапна

Количина на стоки

Опис *Бренд : SHUIMEI *Материјал : 316l Хируршки Челик *Големина : 0.8*7*2mm *Боја : Мешани 11 Бои,Како Слика Покаже *Многу 36pcs,вклучувајќи 6pcs сребрена боја,3pcs едни со други бои *Стил : Носот Коска Прстен *Пакет : Opp Вреќа *Гаранција : 12 месеци гаранција
Плаќање *Ние го прифаќаме Alipay тука *Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Превозот *Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail *Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете Добавувач на *Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас, *За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена *Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Основните својства

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SM001
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метална боја:
Мешана Боја,Како Слика Шоу
Големина:
0.8*7*2mm
многу:
36pcs/кутија
is_customized:
Yes
Материјал:
316l хируршки челик

Додатоци на производот