0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Кратко Sleeve Пливање Се Облекуваат Плус Големина Бански Жените Печатени Едно Парче Бански Костуми Perfect Пати Костим За Капење Ретро Плажа Здолниште Голема Големина

Кратко Sleeve Пливање Се Облекуваат Плус Големина Бански Жените Печатени Едно Парче Бански Костуми Perfect Пати Костим За Капење Ретро Плажа Здолниште Голема Големина

DEN 988.80
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно,ви благодариме!
Големина на табелата е за повикување само,ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Враќање
Превозот
1. Кина Пост Регистрирани Воздух Пост превозот времето е долг од e Packet
2. Ние брод парцели на вашиот стандардната адреса на Aliexpress. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред цел
3. За крстот широка трговија.Понекогаш превозот може да биде малку одложен поради царинските или другите неизвесна причини, ви Благодариме за вашето разбирање. 4. За САД,Русија,Украина,Natherlands,ние нудиме посебна превозот метод за да се гарантира превозот 5. Проценето време на испорака 1) За 8 до 20 дена да се : САД,Русија,Украина 2) За 9 до 30 дена да се : Шпанија,Германија,Natherlands,Израел,Франција 3) За 10 до 45 дена да : сите останати земји 4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира 6. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја.Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања
Повратни информации
Известување

Основните својства

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
Beachkini
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SET-0123-1
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
едно парче костим за капење;пливање се облекуваат
Стил:
ретро костими за капење жени
Големина:
2XL 3XL 4XL 5XL 6XL
Функција:
кратко sleeve костим за капење

Додатоци на производот