0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Буда свеќа ароматерапијата печка керамички ароматерапијата светилка свеќа арома печка на нафта светилка етерично масло режач дома декор подароци

Буда свеќа ароматерапијата печка керамички ароматерапијата светилка свеќа арома печка на нафта светилка етерично масло режач дома декор подароци

DEN 666.00
DEN 832.80
Това е достапна

Количина на стоки


цената е за едно парче
ве молиме оставете порака на бојата што треба, ако не пораката, бои се испраќаат од страна на случаен избор. Име : Буда главата керамички испарувач
Големина : 14x10cm
Употреба : Ароматерапијата декорација безбедност и мир Буда главата Испарувач двојна печка (може да се стави етерични масла, исто така, може да се стави во жлебот пагоди темјан темјан конуси темјан употреба)
Испарувач Инструкции : Додадете вода на околу 7-8 (топла вода е соодветно, да се спаси многу од греење време), а потоа се откажат за 3-5 капки етерично масло може да (не препорачуваме користење на многу евтини етерични масла) во спреј, па запаливме свеќи на следните спреј, вода и греење со нафта, како и температурата на водата се крева, испарливи масла со пареа полека. Ароматерапијата да се создаде топол и романтичен на животната средина, како и да се биде во природата.
(Бела мат површина) запалени свеќи, керамика се проѕирни кога темнината
(Црна мазна површина) малку проѕирен керамички
( бело лице чистење ) запали свеќа црна , керамички translucidus 'll
( црна мазна површина ) керамички driblet translucidus

Основните својства

боја:
Бела, Црна
Апликацијата Област:
дневна соба
Производство:
Свеќа Ароматерапијата Печка
Естетската Функција:
Assuaging и Смирувачки
Класификација:
Темјан База
Употреба:
Ладење
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
w
Тип:
W
Приклучок Тип:
w
боја:
Бела, Црна

Додатоци на производот