0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
JY 8PCS Нерѓосувачки Челик SUS304 A/C Пропустливи Украс Автомобил Стајлинг За NISSAN NOTE E12 Hatchback Година Нагоре

JY 8PCS Нерѓосувачки Челик SUS304 A/C Пропустливи Украс Автомобил Стајлинг За NISSAN NOTE E12 Hatchback Година Нагоре

DEN 1123.00
DEN 1247.52
Това е достапна

Количина на стоки

Fitment:за NISSAN NOTE E12 Hatchback 2016 Година Нагоре. Материјал:нерѓосувачки челик SUS304,полиран површината. Состојба : 100% нови во кутија,не се користи. Пакетот вклучува:8x A/C Пропустливи Дама.

Основните својства

Бренд Име:
JY

Додатоци на производот