0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен превозот 10K 6'x9' рачно изработени теписи needlepoint волнени килими рачно изработени за домашна декорација

Бесплатен превозот 10K 6'x9' рачно изработени теписи needlepoint волнени килими рачно изработени за домашна декорација

DEN 27312.00
Това е достапна

Количина на стоки


Бесплатен превозот 10 K 6'x9' рачно изработени теписи needlepoint волнени килими рачно изработени за домашна декорација
Ставка Опис
* Волнени Needlepoint килим
* Големина : 6 "x 9' (182cm x 274cm)
* Рака-stitched со 100% Нов Зеланд Волна
* Памук фондацијата
* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање
* Рамни куп. Користење со дебел подлога на подот во секоја соба, или приказ на ѕидот
* Повеќе фотографии ќе бидат обезбедени на барање
Ве молиме имајте во предвид дека килим не беше совршено рамен кога овие слики се направени. На warped линии во тепих не е дефект, туку само резултат на поклопецот линии на тепих, бидејќи на своите не се поставени совршено рамен. На браздата ќе исчезнуваат по неколку месеци.
Објектот На Локација
Кина
F ree превозот било каде во светот
Објектот Слика
Сакате сопствени направени килим?
* Сопствени дизајни се достапни
* Custom sizes се достапни
* Сопствени бои се достапни
* Да се создаде твојот сон килим преку испраќање ни слика
* Ние сме посветени на квалитетни производи и вашето задоволство е 100% загарантирано!
Дизајнери и дилери се повеќе од добредојдени. Овој килим може да биде обичај прави ако ви треба различна големина. Дизајнот може да се прилагоди премногу. Не постои ограничување на какви било промени како add-ons и eliminations. На пример, вие може да го замени граница со еден од друг дизајн или елиминира medallion. Боите исто така, може да се изменуваат. Ако сакате, секогаш можете да ни снабдување со ткаенина swatches, боја чипови, или предиво примероци, итн.. Ние може да одговара на нив во килим . Лице-off ќе се произведени за да бидете сигурни за крајните резултати одговараат на вашите барања.
Како се направени?
Нашите needlepoint килими се целосно stitched со рака
АКЦИИ ПРОМЕНИ ДНЕВНО
PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ДОСТАПНОСТА ПРЕД КУПУВАЊЕ
БЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА

Основните својства

Број На Модел На:
F072 1730 6*9
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Дома
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Бренд Име:
L&H КИЛИМ ДОМА
Место:
Салон
Начини на Продажба:
Трговија на големо/мало
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% ВОЛНА
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
рака заврзана
Измијте Стил:
суво миење
дизајн:
Needlepoint
Големина:
6'x9'
Чистење Тип:
сува чиста
is_customized:
Yes
Занает:
Рачно изработени
Шема:
Флорални

Додатоци на производот