0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Zeegle 3D Испечатени Ходникот Теписи Кат Килими за Спалната соба Дневна Соба Чај Маса Килими Кујна Бања Анти-пропадна Душеци

Zeegle 3D Испечатени Ходникот Теписи Кат Килими за Спалната соба Дневна Соба Чај Маса Килими Кујна Бања Анти-пропадна Душеци

DEN 377.00
DEN 471.36
Това е достапна

Количина на стоки


14103
14102
Опис Боја : Како на сликата show ( Ние нудиме избор на боја избори и подобро да ги задоволат потребите на различни дизајни.)
Материјал : Корални руно Големина : 40*60СМ 50*80СМ 60*90 CM 80*160 CM 120*160 CM (ве Молиме овозможи 1-3cm прирачник за грешка при мерење) Функција Одговара за Дневна Соба,трпезарија,Спална соба,итн. Прилагодена Големина се avaliable. Професионални производство фабрики, најниска цена, најбрз испорака брзина Забелешка 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја show во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.

Основните својства

Големина:
120CM x 160CM, 100CM x 120CM, 120CM x 120CM, 40CM x 60CM, 50CM x 80CM, 80CM x 120CM, 60CM x 90CM, 80CM x 160CM
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Јапонија Стил
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Комерцијални,Молитва,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Сценско
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
кат килим
Начини на Продажба:
Теписи
Број На Модел На:
Анти-пропадна Душеци
Употреба:
3D килими
Измијте Стил:
МАТС
дизајн:
дома декор мат

Додатоци на производот