0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
TB-4506 600V 45A 6 Позиција Опфатени Двоен Ред Завртка Терминал Бариера Блок

TB-4506 600V 45A 6 Позиција Опфатени Двоен Ред Завртка Терминал Бариера Блок

DEN 192.00
Това е достапна

Количина на стоки

规格型号 额定电压/电流 长/宽/高 安装孔距 安装孔径 一盒包装数量 详情链接 5 2 TB-1515 L(15 A/15 P) 600 V/15 A 151/22.5/17.5 mm 141 4.5 мм 1pcs 点击查看 ТБ-1520 L(15 A/20 P) 600 V/15 A 196/22.5/17.5 mm 184 4.5 мм 1pcs 点击查看 5 2 1

Основните својства

Тип:
бариера
Број на Контакти:
11 - 20
is_customized:
Yes
Диригент Големина:
11 - 20 AWG
Број На Модел На:
TB-4506

Додатоци на производот