0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
60pcs/многу Расположливиот Sterilized Постојан Усна Веѓа Шминка Бајонет Мали Моторни Goochie М8 Тетоважа Игли Кертриџ Ножеви

60pcs/многу Расположливиот Sterilized Постојан Усна Веѓа Шминка Бајонет Мали Моторни Goochie М8 Тетоважа Игли Кертриџ Ножеви

DEN 2361.00
DEN 2810.88
Това е достапна

Количина на стоки

60pcs/многу Расположливиот Sterilized Постојан Усна Веѓа Шминка Бајонет Мали Моторни Goochie М8 Тетоважа Игли Кертриџ Ножеви
1) 100% сосема нов и висок квалитет 2) Синтетички материјал, безбедно, без штетни супстанции
3) се Идеални за почетници и искусни уметници.
4) Прави тетоважа уметник работи полесно. 5) Достапни типови : - 1 RL/3 RL/5 RL/7 RL/9 RL - 3Р/5 RS/7 RS/9 RS - 3 F/4 F/5 F/7 F/9 F - 5 RM/7 RM/9 RM - 5 M1/7 M1/9 M1 6) Стандардниот Пакет содржи : 20pcs 5 RL, 20pcs 7 RL, 20pcs 9 M1, целосно 60pcs игли. Ако ви треба различни мешани пакет, ве молиме оставете ни забелешка. 1) Тема : Tattoo Art 2) Материјал : не ' Рѓосувачки челик 3) Количеството : 60pcs/pack 4) Големина : игла 0.35 мм*45mm, цевка 60mm должина * 8мм дијаметар

Основните својства

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TN003-мотор
Спецификации:
РЛ/RS/F/М1/РМ

Додатоци на производот