0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Microblading Penna Веѓа Microblading Пенкало Тетоважа Машина Tebori Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Пенкало Игла Сечилото Слот

Microblading Penna Веѓа Microblading Пенкало Тетоважа Машина Tebori Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Прирачник Пенкало Игла Сечилото Слот

DEN 115.00
DEN 153.12
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Не треба на сила да се направи тетоважа убавина работата,одговара за сите видови на ножот. Користете го со паста пигмент,нејзиниот главно алатки во веѓа операција.
Лесно да се справи со не е лесно да се оштети.
Професионални заклучување-pin уред. Материјал : Акрилик метал кристал
заклучување-pin уред
повеќе стабилност,помалку вибрации
лесен
Rhinestones Се Справи Со Боја : Розова,Зелена,Сина,Црвена,Виолетова,Бела

Основните својства

боја:
Бела, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова
Тип:
Тетоважа Пиштол
Пиштол Тип:
упатство
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
Microblading penna
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Biomaser
colver:
Бело/Црвено/Сина/Виолетова/Розова/ microblading пен
Објектот:
microblading пенкало за веѓа
Тип:
microblading пенкало tebori
Стил:
Microblading пенкало тетоважа
Објектот:
Microblading додатоци /тетоважа додатоци
Функција:
веѓа тетоважа пен

Додатоци на производот