0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
нова Камера плоча за CASI TR70 главниот одбор

нова Камера плоча за CASI TR70 главниот одбор

DEN 6000.00
Това е достапна

Количина на стоки

нова Камера плоча за CASI TR70 главниот одбор
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Основните својства

Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Леќа Тип:
Телескопски
Посебна Карактеристика:
Никој
Фокусна Должина:
23
Големина На Екранот:
< 2
Тип На Сензор:
ccd
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Број На Модел На:
TR70
надворешен блиц:
Yes
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше

Додатоци на производот