0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
евтини ласерски xenon светилка 6*70*130mm за nd yag ласерот се справи и тетоважа отстранување машина

евтини ласерски xenon светилка 6*70*130mm за nd yag ласерот се справи и тетоважа отстранување машина

DEN 2096.64
Това е достапна

Количина на стоки

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Производството ќе бидат отворени откако на плаќање е потврдено. По породувањето, ние ќе ве информира на следење на број.
Стандард за испорака метод вклучува :
1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (тежина ≤ 2kg, 30-40 дена, евтини но бавно)
2. Кина Пост Воздух Парцела (тежина ≤ 20 кг, 30-40 дена, евтини но бавно)
Ps : некои оддалечени области може да потрае подолго за испорака. Ако треба цел итно, ве молиме да не избере над два превозот методи.
3. EMS (15-20 дена)
4. DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от (7-10 работни дена)
Ние не прифаќаме било спор кој се случи за време на транзитот.
Ако има било какви штети за време на транзитот, ве молиме да не го потпише но, контактирајте со нас веднаш. евтини ласерски xenon светилка 6*70*130mm за nd yag ласерот се справи и тетоважа отстранување машина Пред да нарачате, ве молиме проверете димензија на вашиот xenon светилка , вклучувајќи ЛАК Должина,Надворешниот дијаметар и должина од стакло. (Димензии ве молиме погледнете на следната слика. Ако не ја знаете големината на вашиот светилка, ве молиме да бидат слободни да контакт.) smile94692 Декларираната Вредност : Ако купувачот не имате било какви посебни барања, ние ќе ги напише вистинската цена во фактура кога превозот. Ако сакате ни да испратите поевтини Фактура за сечење вашиот царина, ве Молиме оставете порака кога набавка( но, дури и ова, исто така, може да биде одговорна за можни давачки, даноци, и царинење трошоци како што се бара од страна на вашата земја закони . Се разбира, ние ќе правиме како најдобро што можеме за да им помогне на клиентите да се намалат сите можни ризици)

Основните својства

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Материјал:
кварц цевка
Бренд Име:
MRWUAPT
Број На Модел На:
ND YAG Ласер xenon светилка
Големина:
6*70*130mm
Примена:
тетоважа отстранување справи/ нд ознака ласерски рачка
клучни зборови:
ласерски xenon светилка
Ладење:
Циркулација На Вода За Ладење
Is_customized:
Yes
ОЕМ И ODM:
прифатете
сертификација:
CCC,CE,EMC,ГШ,ССА

Додатоци на производот