0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
4pcs Hummer Затворач Вртливата Snap Куки За Торба Keyring Клуч на Носителот Diy Keychain Додатоци Торба Клип 11mm 0.47 инчен куче тока

4pcs Hummer Затворач Вртливата Snap Куки За Торба Keyring Клуч на Носителот Diy Keychain Додатоци Торба Клип 11mm 0.47 инчен куче тока

DEN 228.00
DEN 264.96
Това е достапна

Количина на стоки


ВНИМАНИЕ : Ако има проблем,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на производот.Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што ПОБРЗО. Ако производот е оштетен за време на испорака или испратени лошо за вас,ние да ја испратите на нов производ или враќање на пари за гаранција, по нашите преговори. Ако не ја прими стоката во рок од проценето време,pls контактирајте нè за подетални логистика информации.Ако било итен се случи,ние ќе ви помогнеме да sovle. ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги,ве молиме да ми корист за да се остави позитивен feed врати.Вашиот добар коментар е многу ценет. Ако нема да ме остави позитивни повратни информации,ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам причината прво.Јас ќе ви даде добро решение. ЗА НАС : SANS продавница е компанија специјализирана во прибор за облека.Имаме професионални услуги на клиентите за вас.Ако какво било прашање во врска со производот,pls не двоумете се да контактирате со нас.Поради временската разлика, ние ќе ви одговори што не подоцна од 24 часа,excepting на ден ние се исклучени.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Основните својства

Големина:
1.1cm
Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
QiARSOYOO
Употреба:
Чанти,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Број На Модел На:
HTT-033
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Тока Тип:
Клипот Токи
Употреба:
торба синџир глава
Функција:
Може да ротирате
боја:
Злато/ Сребрена / Бронза/црна
Важат за:
куче јака,куче појас

Додатоци на производот