0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За Fuji за xerox Phaser 3010 3040 тонер кертриџ WorkCentre 3045 3045b ласерски Печатач тонери Тапан Прав 106R02182 106R02183

За Fuji за xerox Phaser 3010 3040 тонер кертриџ WorkCentre 3045 3045b ласерски Печатач тонери Тапан Прав 106R02182 106R02183

DEN 348.00
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд Име : WEEMAY Компатибилен Бренд : За XEROX Компатибилен Modle : за Fuji Xerox 106 R02182 106 R02183 Hightlight :
со Чипови
На тонер прашок пополнува е направен во Јапонија Страници принос :
2000pages,
А4 формат 5% покриеност Боја&Количество Црно-1pcs Компатибилен Печатач Modle :
fuji Xerox тонер phaser 3010 3040
Xerox Workcentre 3045 3045 B
Број на модел : 106 R02182 / 106 R02183
106 R02182 е главната Западна Европа, Северна Америка (користење на 110v напон)
106 R02183 е главна за Источна Европа, Јужна Америка (користење на напон 220v)
* Ве молиме да ни кажете модел треба : 106 R02182 ИЛИ 106 R02183 страна оставајќи ни порака во ред,
така што ние може да ви испрати вистинскиот.

Основните својства

Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
за Phaser 3010 3040
Најголемиот Дел Од Пакување:
No
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
WEEMAY
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
XEROX

Додатоци на производот