0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
8 x 3 - Сребрена Open Channel Спојки Рамка без Синџир Циклуси

8 x 3 - Сребрена Open Channel Спојки Рамка без Синџир Циклуси

DEN 3456.00
Това е достапна

Количина на стоки

8" x 3" - Сребрена Open Channel Спојки Рамка без Синџир Циклуси - 16 Парчиња
Квалитетот Метал Чанта Рамка со Синџир Циклуси
Количина : 16 парчиња
Боја : Сребрена
Ширина : 8 инчи (20 см)
Висина : 3 инчи (7.5 cm)
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Основните својства

боја:
Сребро.
Тип:
се справи со
Број На Модел На:
КИП-943
Тежина:
16g
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал

Додатоци на производот