0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Бохемија Стил Clavicle Синџир Краток Ѓердан Јака Круг Прилагодливи Круг Ѓердан Геометрија Шупливи Накит За Жените Етнички

Бохемија Стил Clavicle Синџир Краток Ѓердан Јака Круг Прилагодливи Круг Ѓердан Геометрија Шупливи Накит За Жените Етнички

DEN 272.00
DEN 388.80
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Етнички
Ѓердан Тип:
Torques
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
S8019
is_customized:
No
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
Материјал:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Пол:
Жените Девојка
Обликот:
геометрија
Тип:
ѓердан ѓердан
Внатрешен Дијаметар:
12CM

Додатоци на производот