0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
7 групи Кристал Акрилик Круг торта Стојат Круг торта Екранот Погоден за Божиќ Свадба, Роденден Занает

7 групи Кристал Акрилик Круг торта Стојат Круг торта Екранот Погоден за Божиќ Свадба, Роденден Занает

DEN 9552.00
Това е достапна

Количина на стоки


Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена.
Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )
Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )
Кристално проѕирно акрилик Торта Стојат големата слика покажа погоре е само изложба,деталите големина е како што е подолу,pls се земе вниманието.стоката ќе го добиете ќе имаат големини како што е подолу : прв слој : 15cm втор слој : 20cm трет слој : 25cm четврти слој : 30cm петти слој : 35cm шести слој : 40cm седум слој : 45см Вкупната висина е околу 120cm цената е само за свадба торта стои и монистра насоки и без други додатоци како цвеќиња и светла и колачи на сл. Како што е прикажано подолу : Pls се земе внимание,ние треба околу 1~2 недели да се организира стоки,ние ќе брод од вашата стока во околу 10 дена откако ќе го поставите цел,па ако сакате на стоки многу итна,pls контактирајте со нас.ви благодариме за соработката! Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена по нареди,во спротивно нарачката ќе бидат затворени од страна на Aliexpress! Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време на поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад). Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или изгубени на патот на враќањето, купувачот треба да се наплатат за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Основните својства

Повод:
Бренд Име:
DesserXixi
Шема:
Ангел,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
Нови

Додатоци на производот