0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Whosale ангел бебе со силиконски калап сапун Торта декорација Торта мувла прирачник сапун фондан алатки арома камен габи,

Whosale ангел бебе со силиконски калап сапун Торта декорација Торта мувла прирачник сапун фондан алатки арома камен габи,

DEN 3994.00
DEN 4992.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и clea
* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации . Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.5 инчи во мерењето . Ако најдете големината на производите не ви одговара.можете директно да един - такт нас . Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Посебни ситуации се испита од случај до случај. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги. Роуз Љубов моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла БР.ПА-106 САД$ 12.99 /парче
делфин семејство моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла БР.ПА-105 САД$ 11.59 /парче
Роуз Љубов моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 9.99 /парче
лили на долината моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 9.99 /парче
Близнаци моделирање силиконски калап сапун Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 9.90 /парче
цвет моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 8.00 /парче
сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 9.90 /парче
лист цвет моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно изработени сапун мувла US$ 9.

Основните својства

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
001

Додатоци на производот