0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
1 Buc Бебе Туш Партија 3D Силикони Фондан Мувла Торта алатки кујна материјали готвење Украсување

1 Buc Бебе Туш Партија 3D Силикони Фондан Мувла Торта алатки кујна материјали готвење Украсување

DEN 58.00
DEN 68.64
Това е достапна

Количина на стоки


Купувачите Се Прикаже :
Ббб Купувачот Опис : Тоа е совршен за декорирање торта, фондан, паста и така натаму. Одлична алатка за да ги направи полесно.Флексибилни за лесно отстранување,иновативен дизајн,мека,постојано менување на стил. Материјал : храна одделение силиконски Големина : Како на сликата што е прикажано(1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчи) Дијаметар : 8cm/3.2" Боја : Розова(Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.) Пакет содржи : 1x Бебе Туш Мувла(НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.)

Основните својства

Бренд Име:
LIMITOOLS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
F4F41
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
боја:
Црвена
Тип:
Торта Алатки

Додатоци на производот