0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Yueyue Sugarcraft 1 парче Капитал/Број на силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

Yueyue Sugarcraft 1 парче Капитал/Број на силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 114.00
DEN 120.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безбедно
Капитал
Број

Основните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Yueyue Sugarcraft
Број На Модел На:
CK-СМ-584
Торта Алатки Тип:
Габи,
сертификација:
SGS/LFGB
Материјал:
храна одделение силиконски
боја:
по случаен избор

Додатоци на производот