0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
6PCS Козметика Кармин Силикони Готвење Алатка Чоколадна Торта Фондан Мувла Торта Декорација Алатка Сапун Свеќа Печење Мувла

6PCS Козметика Кармин Силикони Готвење Алатка Чоколадна Торта Фондан Мувла Торта Декорација Алатка Сапун Свеќа Печење Мувла

DEN 561.00
DEN 623.52
Това е достапна

Количина на стоки


Забелешки :
Ако ви треба за да купите големи количини, ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат, ние ќе ви даде најдобри попуст. Кога вашиот вкупната цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ја испрати од експрес за слободни, како што се Fed Ex, Ups-от, DHL, EMS.
Тип : Торта Алатки
Торта Алатки Тип : Силиконски Калап
Функција : Еко-пријателски ,Порибено
Е-кориснички : Да
Metarial : Силикон
Количина : 6 PCS
Боја : автоматски
Големина : Точка мери бу раце па ве молиме оставете малку грешка,ви благодариме !
Испорака :
1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.
2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .
3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.
4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-35 работни дена.EMS и DHL обично трае 5-10 работни дена.
5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Контакт :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
4.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.
5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум -6 : 00pm понеделник - Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.
Политика За Наплата :
1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот ако најдете било каков проблем со нашите производи.Ние ќе ја за слободни или враќање на плаќање за вас.
2.Ако објектот е дефектен во рок од 2 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на дефектни деца.
Повратни информации :
1. Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.
2.Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми (Откако ќе се донесе повратни информации, тоа не може да биде изменета повеќе).

Основните својства

Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
силиконски калап
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
е-прилагодена:
Yes
Употреба:
торта декорирање алатки
Одговараат на:
правење колачиња и павлака
Објектот:
чоколадо мувла
користете го :
колаче мувла
одговараат за:
cupcake декорација мувла

Додатоци на производот