0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
1PC Сончоглед во Облик на Фондан Силиконски Калап DIY Торта Печење Алатка Шеќер Торта Декорирање Алатки кујна Чоколадо Мувла L149

1PC Сончоглед во Облик на Фондан Силиконски Калап DIY Торта Печење Алатка Шеќер Торта Декорирање Алатки кујна Чоколадо Мувла L149

DEN 51.00
DEN 60.00
Това е достапна

Количина на стоки

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 31g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : -40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста. Тоа е мека и лесна за употреба. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Основните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Бренд Име:
Aouke
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
L149
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Додатоци на производот