0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
1PC Саќе во Облик на Фондан Силиконски Калап Занает Торта Декорирање Алатки Чоколадни Бонбони Мувла DIY Торта Тесто Алатка L045

1PC Саќе во Облик на Фондан Силиконски Калап Занает Торта Декорирање Алатки Чоколадни Бонбони Мувла DIY Торта Тесто Алатка L045

DEN 125.00
DEN 192.00
Това е достапна

Количина на стоки

опис на производот Материјал : силикон Тежина : 89g објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : -40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста. Тоа е мека и лесна за употреба. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Основните својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Бренд Име:
Aouke
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
L045

Додатоци на производот