0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
10pcs KBL410 KBL-410 4А-1000V Еден Фази Диоди мост rectifier

10pcs KBL410 KBL-410 4А-1000V Еден Фази Диоди мост rectifier

DEN 87.00
DEN 102.24
Това е достапна

Количина на стоки


Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

Основните својства

Број На Модел На:
KBL410
Употреба:
Електронски
Фаза:
Еден
Калем Број:
мост rectifier
Серпентина Структура:
KBL410

Додатоци на производот