0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
RobotDigg Бесплатен превозот GT2 Времето Појас ширина 9mm затворени-јамка бескрајни 240mm должина

RobotDigg Бесплатен превозот GT2 Времето Појас ширина 9mm затворени-јамка бескрајни 240mm должина

DEN 172.80
Това е достапна

Количина на стоки


GT2 Појас, Затворени-јамка, 240mm должина, 120 заби, 9mm ширина
Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Профил
Материјал : Neoprene Гума со Fiberglass Армирано
Боја : Црна
Теренот : 2mm
Забот Број : 120
Должина : 240mm
Ширина : 9mm
Тип : Затворени-јамка

Основните својства

Ширина:
9mm
Должина:
Other
Број на Компјутери:
1pc, 5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
GT2-240-9
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Бренд Име:
ROBOTDIGG
Standard or Nonstandard:
Стандард

Додатоци на производот