0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
128mm должина 64 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 128-2GT-9

128mm должина 64 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 128-2GT-9

DEN 146.00
DEN 146.40
Това е достапна

Количина на стоки


GT2 Појас, Затворени-јамка, 128mm должина, 64 заби, 9mm ширина
Опис На Производот :
Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Профил
Материјал : Neoprene Rubber со Fiberglass Армирано
Боја : Црна
Теренот : 2mm
Должина : 128mm
Забот Број : 64
Ширина : 9mm
Тип : Затворени-јамка
Пакување & Испорака :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 3 дена по уплатата е постигнат;
2.Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го користите вашиот склопот на начини. За земјите & Региони каде ЕМС не може да се испорача,pls изберете и други превозот начини;
3.Сите производи ќе бидат спакувани во stadard извоз пакет.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот servic;
5.Секој увоз надоместоци или давачки на купувачот одговорност.
Рок На Плаќање :
1.Paypal
2.Т/Т
3.Банкарски трансфер
4.Western Union
5.Moneygram
6.Alibaba Зачувам
Наплата & Замена на терминот :
1. Ние нудиме вистински сигурен квалитетни информации до клиентите;
2. 30 дена со гаранција со поднесени за не-оригинални делови;
3. Било каков проблем во врска делови,pls дозволете ни да знам побрзо;
4. Ако стоката треба да се врати,pls се задржи оригиналната состојба;
5. Сите транспортни трошоци ќе бидат на товар на купувачите.

Основните својства

Број на Компјутери:
1pc, 5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
128-2GT-9
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард

Додатоци на производот