0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
RobotDigg Бесплатен превозот GT2 Времето Појас ширина 9mm затворени-јамка бескрајни 220mm должина

RobotDigg Бесплатен превозот GT2 Времето Појас ширина 9mm затворени-јамка бескрајни 220mm должина

DEN 192.00
Това е достапна

Количина на стоки


GT2 Појас, Затворени-јамка, 294mm должина, 147 заби, 9mm ширина
Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Профил
Материјал : Neoprene Гума со Fiberglass Армирано
Боја : Црна
Забот Број : 147
Должина : 294mm
Ширина : 9mm
Тип : Затворени-јамка

Основните својства

Број на Компјутери:
1pc, 5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
GT2-294-9
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Бренд Име:
ROBOTDIGG
Standard or Nonstandard:
Стандард

Додатоци на производот