0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
НОВИ tripod & додатоци Мини Ротира 360 степени Tripod Топката Главата Про Топката главата Со 1/4 Завртка За Камерата Светло

НОВИ tripod & додатоци Мини Ротира 360 степени Tripod Топката Главата Про Топката главата Со 1/4 Завртка За Камерата Светло

DEN 192.00
DEN 201.60
Това е достапна

Количина на стоки


Функција : Поврзете го tripod со камерата, да направат снимање повеќе лесен и удобен Карактеристики : 1,Сите метални материјали, electroplated површина, безбедно и лесно да се користи 2,топката главата може да се ротира 360 степени 3,Погоден за мали димензии камера, фенерче и флеш активирањето 4,топката главата доаѓа со 1/4" адаптер , може да се широко се применуваат во различни професионални tripods и светлина стои со 1/4" навој. Карактеристики : Материјал : Алуминиум легура Висина : 57mm Горната страна diamter : 27mm Долната страна дијаметар : 28mm Боја : Црна Тежина : 53g Пакетот Вклучува : 1 x tripod топката главата

Основните својства

Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
Мини 360 Степени

Додатоци на производот