0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
3110 Алуминиум легура tripod дигитална камера tripod картичка машина стојат DV tripod мобилен телефон Selfie стојат

3110 Алуминиум легура tripod дигитална камера tripod картичка машина стојат DV tripod мобилен телефон Selfie стојат

DEN 380.00
DEN 594.24
Това е достапна

Количина на стоки

Највисок работи висина : 1020mm
Минимум работно висина : 350mm
Дијаметар : 16.8 mm
Оваа tripod за сите-алуминиумски дизајн, лесно да се носат лесни, дигитални апарати, камери, двоглед, риболов, светлата можат да бидат универзални, stent избор на повеќе издржлив материјал, анти-извртување, отпорност на корозија, и по специјални површински третман, преку Строга инспекција направени, светлина и здрав, лесен за носење, и може да се прилагоди на суровата средина на комплексни терен.
модел : 3110
Боја : Сребро+црна
Материјал : Алуминиум легура
Намалување на големина : 36 * 8 * 8cm
Пакет се вклучени : 1 X tripod
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Највисок работи висина : 1020mm
Минимум работно висина : 350mm
Дијаметар : 16.8 mm

Основните својства

Бренд Име:
Fasdga
Тип:
Професионални Tripod
Употреба:
Дигитална Камера
Материјал:
како опис

Додатоци на производот