0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
JIEYANG JY0508 JY-0508 Професионални Tripod камера tripod/Видео Tripod/dslr фото ВИДЕО Tripod Течност Главата Амортизацијата за видео

JIEYANG JY0508 JY-0508 Професионални Tripod камера tripod/Видео Tripod/dslr фото ВИДЕО Tripod Течност Главата Амортизацијата за видео

DEN 5184.00
DEN 9424.80
Това е достапна

Количина на стоки


DHL Max оптоварување 5 KG Професионални JY0508 JY-0508 Tripod камера tripod/Видео Tripod/dslr фото ВИДЕО Tripod Течност Главата Амортизацијата за видео
Професионални Tripod + Кој Се Одвојува Течност Видео Главата Комплет
Вчитување Капацитет : 5 кг
Макс висина : 1640mm
Течност амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање
Вграден-во балон ниво за хоризонтална положба
Доаѓа преносни мека торба за заштита и лесно да се носи tripod
Вклучени :

1x JY0508 Видео Tripod
1x Течност Видео Глава
1x Заштита торбичката
Повратни информации
За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака
Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.
Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број.

Основните својства

Макс Extened Должина (mm):
1600
Укината Должина (mm):
850
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Тежина (g):
3950
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
JY0508
Материјал:
Алуминиум
содржина:
1
предмет:
3
предмет:
2
предмет:
5
предмет:
4
предмет:
7
објект:
6

Додатоци на производот