0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
KEMAIDI Двоен Функција Нова Бања Хром Круг 8 Врнежи од дожд Туш Главата +Heldhead Туш Тапа Поставите Када Миксер Допрете Torneira

KEMAIDI Двоен Функција Нова Бања Хром Круг 8 Врнежи од дожд Туш Главата +Heldhead Туш Тапа Поставите Када Миксер Допрете Torneira

DEN 6960.00
DEN 13646.88
Това е достапна

Количина на стоки


Ouboni Туш Поставите Torneira Висок Квалитет На Масло Протри Бронза 8" Врнежи Од Дожд Туш Главата Бања 50128 Када Чешми,Миксери & Славини
Функција : Сосема нови во кутија подготвени да брод. Издржливи солидна месинг constructon Вртливата топката заеднички прилагоди одговараат на вашите треба Функција : Rasinfall Туш Чешми Поставите Стил : Современи Крај : Полиран Хром Туш Глава : Врнежи Спреј Туш главата Материјал : Месинг Рачен Туш : Soild Месинг Керамички Туш главата Димензија : 8" ( 200mm ) Број на Рачки : Еден се Справи со Вентил Тип : Керамички Вентил Тапа Тело Материјал : Месинг Тапа Spout Материјал : Месинг Растојанието Помеѓу Две Дупки и Ѕидот Pats : 140-160mm Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа. Лесно да се чисти. Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот сјај. Заврши Со стандардни додатоци. Доаѓа со 24 месеци производство гаранција
· можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
· имате 3 дена да ја плати откако ќе го поставите за цел успешно.
· ако не можете да проверите успешно ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно ,ако сеуште не може да плати , ве молиме испратете e-mail за да aliexpress да побарате помош .
· Ние брод повеќето предмети преку UPS/ DHL/EMS/Кина пост,објекти превозот од експрес deivery обично трае 5-10 дена ,кина пост треба околу 30-60 дена .
· Ние брод на објекти во светот
· Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно,
ова е многу добредојдена и ценета
· За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 долари
· ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш ќе има
царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.
· ако вашата земја е Бразил , ве молиме кажете ни ја вашата CPF број или CNPJ број ,предизвика испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· ако вашата земја е Аргентина ,ве молиме кажете ни ја вашата CUIT број .причина испорака компанија треба да се изјасни обичаи
· Ако вашата земја е Чиле ,ве молиме да ми кажете вашата РУТИНА ,бидејќи испорака компанија треба,вашиот пакет ќе се дојде наскоро. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
· Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас,ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта,ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
· Доаѓа со 2 години производство гаранција
· Јас ќе се опише предмети, како и што можам. Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам.
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.

Основните својства

Вентил Core Материјал:
Керамички
Бренд Име:
YANKSMART
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Големина:
8 inch
Број На Модел На:
50269
Функција:
Rasinfall Туш Тапа Постави Ѕид
Стил:
Современа
Површина:
Полиран Хром
Рака Туш Материјал:
На Одделение ABS Пластика
Вентил Тип Материјал:
Керамички Вентил
Број на Рачки:
Една Рачка
Вода Под Притисок:
0.1-0.7 Mpa
Ладна и Топла Префрлате:
Yes
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
туш главата:
8, Дувачкиот Заштеда На Врнежи

Додатоци на производот