0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Биг Бен во Лондон црвената телефонска говорница нова бања туш завеса водоотпорен материјал одличен квалитет

Биг Бен во Лондон црвената телефонска говорница нова бања туш завеса водоотпорен материјал одличен квалитет

DEN 726.72
Това е достапна

Количина на стоки


desciption : целата terylene водоотпорен туш завеса
материјал : полиестер pongee водоотпорен мерење : 180x180cm тежина : 500g / парчиња одделни пакување : пп вреќи + 12 c тип бела пластика кука

Основните својства

Стил:
Европа
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
showe завеси 2014
Шема:
лисја

Додатоци на производот