0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Обложување на таложење terylene крпа водоотпорен бања туш завеса бамбус завеса прашина-тесни Одличен квалитет

Обложување на таложење terylene крпа водоотпорен бања туш завеса бамбус завеса прашина-тесни Одличен квалитет

DEN 774.72
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме не моделот сакав кога местото цел.
desciption : целата terylene водоотпорен туш завеса
материјал : полиестер, водоотпорен pongee
мерење : 180x180cm
тежина : производи 500g / парчиња

Основните својства

Стил:
Европа
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
180x180cm
Шема:
Сценско

Додатоци на производот