0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ZhangJi Мода Цвет Дизајн Универзална 5 Функција Туш Главата Силика Гел Дупки за Заштеда на Вода Туш Бања Прибор ZJ218

ZhangJi Мода Цвет Дизајн Универзална 5 Функција Туш Главата Силика Гел Дупки за Заштеда на Вода Туш Бања Прибор ZJ218

DEN 528.48
Това е достапна

Количина на стоки


1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена(освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.
2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
1.Ве молиме Љубезно ни остави Позитивен ( 5 Ѕвезда ве Молиме) ако сте задоволни со предмети, Многу ви Благодарам!!
2.Pease contacrt нас пред leaveing никакви Негативни Повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност на ио resove било каков проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Основните својства

Бренд Име:
Zhang Ji
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Туш форма:
Круг
Број На Модел На:
WDMHDT
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Име на производ:
Цвет Дизајн Универзална Туш Главата
Пакет:
туш главата
Интерфејс Стандард:
G1/2,со Дијаметар=2cm
Работна температура:
1-90
туш главата функција:
заштеда на вода 30% douchekop
Материјал:
Напредни ABS пластика soffione doccia
Применливи:
Бања pommeau туш
Боја:
Сребро duschkopf dusche
Други:
дожд туш главата хром

Додатоци на производот