0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Marsnaska Врвен Квалитет Трајни AM FM Радио Телескопски Антена Замена 63cm Должина на 4 Секции

Marsnaska Врвен Квалитет Трајни AM FM Радио Телескопски Антена Замена 63cm Должина на 4 Секции

DEN 71.52
Това е достапна

Количина на стоки

Опис :
Целосната-канален радио антена камшик антена / ротирачки антена / телескопски антена / антената Емитува
4 секции телескопски антена антенски.
Функција :
Вкупна Должина:63cm
Првиот Дел Должина:21cm
Дел Број : Четири
Дијаметар : 7mm
На Дното Рамна Глава Кружни Дијаметар:3.8 mm
Дебелина:1.5 mm
Материјал : Никел-обложено месинг
Одговара за : Радио опрема,телевизија,телефон антени,итн.
Пакет Се Вклучени :
1pc телескопски антена

Основните својства

Бренд Име:
Marsnaska
Тип:
Внатрешна
Пакет:
No
Број На Модел На:
DZ0616-01
Фреквентен Опсег:
-
Употреба:
телескопски антена

Додатоци на производот