0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Кул Шема Мини Училиште Торба за Деца Момчиња Цртан филм Schoolbag Деца Училишниот Ранец Кеси Mochila Infantil Bolsas бебе девојки

Кул Шема Мини Училиште Торба за Деца Момчиња Цртан филм Schoolbag Деца Училишниот Ранец Кеси Mochila Infantil Bolsas бебе девојки

DEN 675.00
DEN 1055.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Тип:
РАНЕЦ
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
училишни торби 3
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
31cm
Објектот Должина:
24.5cm
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
CAIWEI
Објектот Тежина:
0.25kg
Главен Материјал:
Најлон
е-прилагодена:
Yes
боја:
како на сликата покажува
Пол:
Унисекс
Повод:
Училиште/Патување
Тип:
двојно рамо

Додатоци на производот